E37X451CPN472MFA5M
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X451CPN472MFA5M
E37X451CPN472MFA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X451CPN472MFA5M, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime sahip bu komponent, chassis mount montajı için vida terminal bağlantı tipiyle tasarlanmıştır. 23mΩ ESR değeri ile 120Hz'de karakterize edilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15000 saat ömürlüdür. Yüksek ripple akım kapasitesi sayesinde 10kHz'de 21.714A ve 120Hz'de 15.4A dayanabilir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Dikkat: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.714 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V