E37X421HPN272MCD0M
CAP ALUM 2700UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X421HPN272MCD0M
E37X421HPN272MCD0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X421HPN272MCD0M, 2700µF kapasitansı ve 420V anma gerilimi ile gücü kondansatörleme uygulamalarında kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount edilen bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilir. 39mOhm ESR değeri ve 13.254A (10kHz) ripple akım kapasitesi ile yüksek güçlü endüstriyel cihazlarda, güç kaynakları, UPS sistemleri ve kontrol elektronikleri gibi uygulamalarda tercih edilir. 15000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.254 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V