E37X421CPN472MF92M
CAP ALUM 4700UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X421CPN472MF92M
E37X421CPN472MF92M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E37X421CPN472MF92M, 4700 µF kapasitansı ve 420V nominal voltajı olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarımda sunulan bu komponent, genel amaçlı elektrik uygulamalarında güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve yüksek voltajlı devreler için kullanılır. 25mOhm ESR değeri ve 15000 saat ömrü (85°C'de) ile çalışır. ±20% tolerans ile ±40°C ile +85°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir. 120Hz'de 14.4A, 10kHz'de 20.304A ripple akım kapasitesi mevcuttur. Not: Bu ürün üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.304 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V