E37X421CPN472MEB7M
CAP ALUM 4700UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X421CPN472MEB7M
E37X421CPN472MEB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X421CPN472MEB7M, 4700 µF kapasitansı ve 420V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şase montajı için tasarlanmış bu komponent, 120Hz'de 24mOhm ESR değeri ile karakterizedir. 10kHz'de 20.445A, 120Hz'de 14.5A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleyen devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değeri ile sunulur. Part Status: Obsolete.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.445 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V