E37X401CPN123MEM9U
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X401CPN123MEM9U
E37X401CPN123MEM9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X401CPN123MEM9U, 12000µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri ile chassis mount yapılmaya uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saat ömürlüdür. 10mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sağlar. 10kHz'de 39.48A ve 120Hz'de 28A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve düşük frekans güç devrelerinde kullanılan yüksek kapasiteli uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 39.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V