E37X351HPN272MCB7M
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X351HPN272MCB7M
E37X351HPN272MCB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X351HPN272MCB7M, 2700µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, şasi montajı için vida terminalli radyal kutu paketinde sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 35mOhm ESR değeri ve 10kHz'de 13.536A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile tedarik edilir. Parça obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.536 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V