E37X351CPN272MD92M
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X351CPN272MD92M
E37X351CPN272MD92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X351CPN272MD92M, 2700 µF kapasitansa ve 350V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılı şasi montaj tipi ile tasarlanmıştır. 37mOhm ESR değeri (120Hz'de) ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10kHz'de 42.441A ripple akım kapasitesine ve 15000 saat yaşam süresi (85°C'de) içerir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında, gücü depolama ve düzeltme işlevleri gerektiren endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında tercih edilir. Polarize kondansatör olarak doğru kutuplama ile bağlanması gerekir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42.441 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V