E37X351CPN123MFE3U
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37X351CPN123MFE3U
E37X351CPN123MFE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37X351CPN123MFE3U, 12000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, şasi montajı için vida terminalleri içerir. 11mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar ve 120Hz'de 25.2A, 10kHz'de 42.441A ripple akım taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 15000 saat ömür süresi olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtrele devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42.441 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V