E37L501CPN332MEB7M
CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L501CPN332MEB7M
E37L501CPN332MEB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L501CPN332MEB7M, 3300µF kapasitansa sahip 500V nominal gerilim değerinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile chassis mount tipi bağlantı sağlayan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 31mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüş ve 120Hz'de 12.6A, 10kHz'de 17.766A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasındaki çalışma sıcaklığında 85°C'de 10000 saat ömürlü bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.766 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V