E37L501CPN222MDA5U
CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L501CPN222MDA5U
E37L501CPN222MDA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L501CPN222MDA5U, 2200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Vida terminaline sahip şasi montajı için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. 85°C'de 10000 saatlik ömür süresi garantilidir. ESR değeri 120Hz'de 45mOhm olup, 10kHz'de 12.831A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.831 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V