E37L451CPN562MEE3U
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L451CPN562MEE3U
E37L451CPN562MEE3U Hakkında
United Chemi-Con E37L451CPN562MEE3U, 5600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış, ±20% tolerans belirtir. Screw terminals ile panel montajı için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür süresi garantiler. 18mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 120 Hz'de 17.6A, 10 kHz'de 32.853A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devrelerinde kullanılmaktadır. Radial can yapı ile kompakt tasarım sunur.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.853 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V