E37L451CPN123MFK0M
CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E37L451CPN123MFK0M
E37L451CPN123MFK0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L451CPN123MFK0M, 12000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminal bağlantılarıyla (screw terminals) şasi montajına uygun olup, genel amaçlı endüstriyel ve güç kaynağı devrelerinde yer alan filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ESR değeri 9mOhm @ 120Hz, ripple current kapasitesi 31.3A @ 120Hz ve 32.853A @ 10kHz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 10000 saatlik yaşam süresi garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.853 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V