E37L451CPN103MEM9M
CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L451CPN103MEM9M
E37L451CPN103MEM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L451CPN103MEM9M, 10000 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 10 mOhm ESR değeri ve 10000 saat yaşam süresi (85°C) ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 39.198 A ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında yer alır. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş (Obsolete) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 39.198 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V