E37L421HPN292MCD0M
CAP ALUM 2900UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L421HPN292MCD0M
E37L421HPN292MCD0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L421HPN292MCD0M, 2900µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Radial, can tipi vida terminalli (screw terminals) montaj şekline sahiptir. ESR değeri 33mOhm @ 120Hz olup, 10 kHz'de 32.853A ripple akım kapasitesine ve 120Hz'de 10.3A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 10000 saat ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim devrelerinde kullanılabilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.853 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V