E37L421HPN272MCB7M
CAP ALUM 2700UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L421HPN272MCB7M
E37L421HPN272MCB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L421HPN272MCB7M alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2700 µF kapasitans değeri ile 420V nominal gerilim için tasarlanmıştır. Screw terminalli chassis mount yapısına sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 85°C'de 10000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 35mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 13.395A ripple akımı özelliği 10kHz'de mevcuttur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve yüksek gerilim devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, polarizeli bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.395 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V