E37L421CPN562MF92M
CAP ALUM 5600UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L421CPN562MF92M
E37L421CPN562MF92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L421CPN562MF92M alüminyum elektrolitik kondansatördür. 5600 µF kapasitans değeri ile 420V rated voltajda çalışmaktadır. Vida terminalli şasi montaj tipi ile tasarlanmıştır. ESR değeri 120Hz'de 18mOhm olup, yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 23.406A'dir. Kondansatör -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömürlüdür. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve yüksek voltaj devreleri gibi alanlarda kullanılır. Ancak bu ürün obsolete statüsü nedeniyle yerini yeni versiyonlarına bırakmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.406 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V