E37L421CPN472MEA5M
CAP ALUM 4700UF 20% 420V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E37L421CPN472MEA5M
E37L421CPN472MEA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L421CPN472MEA5M, 4700µF kapasitansına ve 420V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tasarımda screw terminalleri bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 22mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 10 kHz'de 20.445A ripple akım taşıyabilir. Yüksek voltaj, yüksek kapasitans gerektiren endüstriyel güç kaynakları, UPS sistemleri ve enerji dönüştürme uygulamalarında tercih edilir. Bileşen mevcut üretimde bulunmamaktadır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.445 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V