E37L421CPN472MDE3M
CAP ALUM 4700UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L421CPN472MDE3M
E37L421CPN472MDE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L421CPN472MDE3M, 4700 µF kapasitansı ve 420V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için uygun olan bu komponen, genel amaçlı kullanımlarda elektrik enerjisini depolama, filtrasyonu ve düzenlenmesinde kullanılır. 85°C sıcaklıkta 10000 saatlik ömre sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 120 Hz'de 14.9 A ve 10 kHz'de 21.009 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel cihazlar ve yüksek gerilim uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.009 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V