E37L401CPN562MF92U
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L401CPN562MF92U
E37L401CPN562MF92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L401CPN562MF92U, 5600 µF kapasitansta, 400V rated voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıyla chassis mount tipi montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 18mOhm olup, 10kHz'de 23.406A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömrü garanti edilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Yüksek voltaj uygulamalarında stabilite ve güvenilirliği ile bilinir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.406 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V