E37L401CPN562MEB7M
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L401CPN562MEB7M
E37L401CPN562MEB7M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E37L401CPN562MEB7M, 5600 µF kapasitansı ile 400V'luk alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans ve 18mOhm ESR değeri (120Hz'de) ile çalışır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür sunmaktadır. Radyal, vida terminaline sahip metal kap paketinde sunulan ürün, 32.853 A ripple akımı (10 kHz'de) ve 16.4 A ripple akımı (120 Hz'de) kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Ürün yaşlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.853 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V