E37L351CPN822MEE3M
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L351CPN822MEE3M
E37L351CPN822MEE3M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E37L351CPN822MEE3M, 8200µF kapasitansı ve 350V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montaj türüne sahip bu komponent, vida terminalleri ile donatılmıştır. 13mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans karakteristiği gösterir. 10kHz'de 32.853A ve 120Hz'de 21.3A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 10000 saat ömürlü bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda pil yedekleme, güç kaynakları, endüstriyel devrelerde ve analog filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans alanı ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.853 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V