E37L351CPN682MEB7U
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L351CPN682MEB7U
E37L351CPN682MEB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L351CPN682MEB7U, 6800µF kapasitans ve 350V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminal montajı tipinde chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 15mOhm ESR değerine sahiptir. 10kHz'de 25.521A ripple akım kapasitesine ve 120Hz'de 18.1A ripple akım yeteneğine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtre devreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel kalitede bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.521 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V