E37L351CPN392MDB7M
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L351CPN392MDB7M
E37L351CPN392MDB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L351CPN392MDB7M, 3900µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V derecelendirilmiş voltaj ile güç kaynakları, şarj devre kartları ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Vida terminal bağlantılı şasi montajı özelliğine sahiptir. ESR değeri 26mOhm @ 120Hz olup, 120Hz'de 12.6A ve 10kHz'de 17.766A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında 10000 saat ömür süresi garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.766 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V