E37L351CPN183MFM9M
CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37L351CPN183MFM9M
E37L351CPN183MFM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37L351CPN183MFM9M, 18000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltajda çalışan bu komponent, chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile gelmektedir. ESR değeri 120Hz'de 6mOhm olup, 10 kHz'de 32.853A, 120Hz'de 41.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışmakta ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı bulunan bu komponentin kullanım ömrü tamamlanmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.853 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 41.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V