E37F501CPN472MFA5M
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F501CPN472MFA5M
E37F501CPN472MFA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F501CPN472MFA5M, 4700 µF kapasitanslı ve 500 V voltaj ratingli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleranslı bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömrü garantilidir. 21 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de 16.2 A, 10 kHz'de 22.842 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.842 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V