E37F451CPN682MEE3M
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F451CPN682MEE3M
E37F451CPN682MEE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F451CPN682MEE3M, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajlı, vida terminalli radyal tip kasa ile sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 5000 saat ömür süresi garantisi vardır. 120 Hz'de 14 mOhm ESR değerine sahiptir. 120 Hz'de 20.2 A ve 10 kHz'de 28.482 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile sunulur. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma uygulamalarında kullanılabilir. Ürün kullanım dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.482 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V