E37F451CPN472MDE3M
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F451CPN472MDE3M
E37F451CPN472MDE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F451CPN472MDE3M, 4700µF kapasitansa ve 450V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi kuruluma uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans değeri ile 19mOhm ESR (120Hz'de) ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 21.855A ve 120 Hz'de 15.5A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Ürün şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.855 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V