E37F451CPN153MFK0M
CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E37F451CPN153MFK0M
E37F451CPN153MFK0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F451CPN153MFK0M, 15000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı endüstriyel ve güç elektroniği devrelerinde yer almaktadır. ESR değeri 6mOhm @ 120Hz olup, 36.5A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 5000 saatlik yaşam süresine ±20% tolerans ile sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 51.465 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V