E37F421CPN682MEE3U
CAP ALUM 6800UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F421CPN682MEE3U
E37F421CPN682MEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F421CPN682MEE3U, 6800 µF kapasitansla 420V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür süresi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 14mOhm olup, 10kHz'de 28.482A ve 120Hz'de 20.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, yüksek güçlü piyano tuş uygulamaları, güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve ses amplifikatörleri gibi alanlarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.482 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V