E37F421CPN562MF92U
CAP ALUM 5600UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F421CPN562MF92U
E37F421CPN562MF92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F421CPN562MF92U, 5600µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajlı, vida terminalli paket türü ile endüstriyel cihazlarda, güç kaynakları, invertörler ve benzer yüksek gerilim devrelerde uygulanır. 17mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 24.393A ripple akımı kapasitesi 10kHz'de belirtilmiştir. ±20% tolerans, -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığı ve 5000 Saat @ 85°C ömür özellikleriyle sahip bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.393 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V