E37F421CPN472MDE3U
CAP ALUM 4700UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F421CPN472MDE3U
E37F421CPN472MDE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F421CPN472MDE3U, 420V rated voltajda 4700µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajı için tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 19mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile düşük frekans (120Hz'de 15.5A) ve yüksek frekans (10kHz'de 21.855A) ripple akımlarına dayanabilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 85°C'de 5000 saatlik ömür sağlar. Endüstriyel güç kaynakları, filtre devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.855 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V