E37F421CPN392MDD0U
CAP ALUM 3900UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F421CPN392MDD0U
E37F421CPN392MDD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F421CPN392MDD0U, 420V nominal gerilim ile çalışan 3900µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri ile chassis montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 85°C'de 5000 saat yaşam süresi ile belirtilmiştir. 10 kHz'de 19.317A ve 120Hz'de 13.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 23mOhm'dur. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel cihazlarda, güç kaynaklarında ve yüksek gerilim filtreleme işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.317 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V