E37F421CPN272MD92U
CAP ALUM 2700UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F421CPN272MD92U
E37F421CPN272MD92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F421CPN272MD92U, 2700µF kapasitans değerine ve 420V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıyla chassis mount için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında 34mOhm ESR değeri ile 10 kHz frekansında 14.241 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olup, 85°C'de 5000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Endüstriyel güç kaynakları, filtre uygulamaları ve general purpose kullanımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.241 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V