E37F421CPN183MFM9M
CAP ALUM 18000UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F421CPN183MFM9M
E37F421CPN183MFM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F421CPN183MFM9M, 18000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminali (screw terminals) ile şasi montajı destekler. ESR değeri 5mOhm @ 120Hz olup, 42.2A @ 120Hz ve 59.502A @ 10kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 85°C arasındadır ve 85°C'de 5000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile sağlanır. Komponentin üretimi sonlandırılmış olup, yer değiştirme gerekebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 59.502 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 42.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V