E37F421CPN123MFF5M
CAP ALUM 12000UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F421CPN123MFF5M
E37F421CPN123MFF5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F421CPN123MFF5M, 12000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vida terminalli radial kutulu tasarımı vardır. ESR değeri 120Hz'de 8mOhm olup, 10kHz'de 42.723A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığına sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda ve güç kaynakları, filtre devreleri gibi yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Bileşen şu anda kullanım dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42.723 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V