E37F401CPN562MEB7U
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F401CPN562MEB7U
E37F401CPN562MEB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F401CPN562MEB7U, 5600 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 15mOhm olup, 10 kHz'de 25.944 A ripple current kapasitesine sahiptir. Screw terminal ile şasi montajına uygun olan kondansatör, -40°C ile 85°C arası işletme sıcaklığında çalışabilir. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% kapasitans toleransı ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.944 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V