E37F401CPN392ME92M
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F401CPN392ME92M
E37F401CPN392ME92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F401CPN392ME92M, 3900 µF kapasitans değerine sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltajda tasarlanmış bu komponent, vidali terminal bağlantısı ile şasi montajı için uygun genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Cihazın çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir. 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 21mOhm @ 120Hz'dir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 20.163 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 14.3 A'dir. Kapasite toleransı ±20% olarak belirtilmiştir. Not: Bu ürün üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.163 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V