E37F401CPN332MDA5U
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F401CPN332MDA5U
E37F401CPN332MDA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F401CPN332MDA5U, 3300 µF kapasitans değeri ve 400V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıya sahip chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. ±20% tolerans ile 5000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. 25mOhm ESR değeri ve 120Hz'de 12.3A ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde güvenilir performans sunar. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve yüksek frekans uygulamalarında (10kHz'de 17.343A ripple akım) kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.343 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V