E37F401CPN332MDA5M
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F401CPN332MDA5M
E37F401CPN332MDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F401CPN332MDA5M, 3300µF kapasitansına ve 400V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile şasi montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 25mOhm ESR değeri ile 10 kHz'de 17.343A ripple akımını tolere edebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 5000 saatlik ömrü vardır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 120 Hz'de 12.3A ripple akımını destekler ve güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.343 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V