E37F351CPN682MEB7M
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F351CPN682MEB7M
E37F351CPN682MEB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F351CPN682MEB7M, 6800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime tasarlanmış bu kondansatör, chassis mount montajı için screw terminal bağlantı noktaları içerir. ±20% tolerans ile elde edilir ve -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 14mOhm ESR değeri ve 10kHz'de 26.649A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. 120Hz'de 18.9A ripple current desteği ile düşük frekans uygulamalarına uygun tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.649 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V