E37F351CPN392MDA5M
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F351CPN392MDA5M
E37F351CPN392MDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F351CPN392MDA5M, 3900 µF kapasitansı ve 350 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 23 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ölçülmüştür. ESR (Equivalent Series Resistance) düşük olması, enerji dağılımını minimize eder. Ripple current kapasitesi 120 Hz'de 12.7 A, 3 kHz'de ise 17.7 A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Polar yapısı nedeniyle doğru polariteye uygun olarak bağlanmalıdır. Ürün obsolete (üretilmiyor) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.7 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V