E37F351CPN223MFM9U
CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F351CPN223MFM9U
E37F351CPN223MFM9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F351CPN223MFM9U, 22000 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile çalışan bu kondansatör, vidalı terminalli şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 4mOhm ESR değeri ile sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 120Hz'de 46.7A ve 10kHz'de 65.847A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, endüstriyel elektronik sistemleri ve yüksek gerilim depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 65.847 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 46.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V