E37F351CPN153MFF5M
CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E37F351CPN153MFF5M
E37F351CPN153MFF5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E37F351CPN153MFF5M, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaktadır. Şasi montajı için vida terminal bağlantılarına sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 6mOhm, ripple current kapasitesi 10kHz'de 47.658A'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, yüksek akım uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 47.658 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V