E36D800LPC393MDA5M
CAP ALUM 39000UF 20% 80V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D800LPC393MDA5M
E36D800LPC393MDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D800LPC393MDA5M, 39000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V voltaj derecesine sahip bu komponenti, şasi montajlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC-DC konvertörler ve endüstriyel elektrik sistemlerinde kullanabilirsiniz. ±20% tolerans ile ±8000 µF sapma içinde üretilmiştir. ESR değeri 120Hz'de 7.4mOhm olup, 120Hz'de 15.07A ve 3kHz'de 21.098A ripple akımını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Vida terminalleri ile bağlantı sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.098 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V