E36D800LLN393ME79U
CAP ALUM 39000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D800LLN393ME79U
E36D800LLN393ME79U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D800LLN393ME79U, 39000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, chassis mount tipi vida terminali (screw terminals) ile sabitlenmektedir. -40°C ile +85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlamaktadır. ±20% tolerans ve kutuplu yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Radial, kutulu gövde tasarımı yanında videli bağlantı terminalleri, sabit montaj gerektiren uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V