E36D800HPN822MC54U
CAP ALUM 8200UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D800HPN822MC54U
E36D800HPN822MC54U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D800HPN822MC54U, 8200 µF kapasitansa ve 80V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount tipi bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 23.2mOhm olarak tanımlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 5.59A ve 3kHz'de 7.826A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, inverterler, motor sürücüleri ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile imalat edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.826 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V