E36D800HPN223MC92U
CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D800HPN223MC92U
E36D800HPN223MC92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D800HPN223MC92U, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve screw terminals ile chassis mount konfigürasyonunda sunulur. ±20% tolerans ile, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi vardır. 9.8mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençli tasarıma sahiptir. 120Hz'de 10.95A ve 3kHz'de 15.33A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreler ve genel amaçlı elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.33 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V