E36D800HPN103MA92M
CAP ALUM 10000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D800HPN103MA92M
E36D800HPN103MA92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D800HPN103MA92M, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile çalışır ve ±20% toleransa sahiptir. Chassis mount tipinde screw terminal bağlantısı bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uyumludur ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. 18.2mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüştür. 3 kHz'de 9.24A, 120Hz'de 6.6A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, endüstriyel ekipmanlarda ve güç kaynakları gibi uygulamalarda yer bulur. Lütfen dikkat: Bu ürün kullanım dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.24 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V