E36D800HPC473ME92M
CAP ALUM 47000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D800HPC473ME92M
E36D800HPC473ME92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D800HPC473ME92M, 47000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, chassis mount tipi screw terminallere sahiptir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-40°C ile 85°C arası) kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 8.7 mOhm olup, ripple akım kapasitesi 3 kHz'de 20.328 A ve 120 Hz'de 14.52 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır. Polarize kondansatör olup ±20% tolerans sınırı içerisinde değişiklik gösterebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.328 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V