E36D800HLN104MEE3U
CAP ALUM 100000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D800HLN104MEE3U
E36D800HLN104MEE3U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D800HLN104MEE3U, 100000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, ±20% tolerans ile ürünlenmiştir. Şasi montajı için vida terminal bağlantısına sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 5.5mOhm olup, 3kHz'de ripple akımı 29.988A, 120Hz'de 21.42A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.988 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V